UWAGA:
W związku z przebudową ul. Chopina na odcinku od Ronda Jana Pawła II w Chodakowie do torów kolejki wąskotorowej na Kistkach, od dnia 7 stycznia 2019 do odwołania autobusy linii 1, 2, 3, 3A 5, 6 i LD, DHL będą korzystać z objazdu ulicami Trojanowską, Łąkową i Młynarską, rozkłady jazdy znajdują się na przystankach. Czasy przejazdu zostają zachowane.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 kwietnia 2019 nastąpią zmiany w rozkładzie jazdy autobusów miejskich, co spowodowane jest korektą rozkładu pociągów, urealnieniem czasu przejazdu objazdem ulicy Chopina (Trojanowska, Łąkowa, Młynarska), a także modyfikacją niektórych linii na obszarze Gminy Sochaczew i Nowa Sucha. Wybrane kursy linii 3 i 3A przebiegać będą przez Żuków, linii nr 6 przez Mokas, linii nr 7 przez Kuznocin, Kąty, Altankę i Gawłów, a linia nr 8 pobiegnie w całości przez Kozłów Biskupi.

DARMOWE PRZEJAZDY DO ŻELAZOWEJ WOLI
ZKM informujemy, że we wszystkie wolne dni od 1 maja do 29 września 2019 r. w godzinach od 8.10 z PKP do 18.57 z Żelazowej Woli autobus linii nr 6 będzie kursował bezpłatnie.
WYSZUKAJ
LINIA
KIERUNEK
lub
PRZYSTANEK
KIERUNEK
KURSY WEDŁUG ROZKŁADU

{{k.kal}}
Kierunek: {{l.kierunek}}
{{l.linia}}
{{c.czas| sec2hours}}:{{c.czas| sec2minutes}}{{c.ozn}}
{{o.k}} - {{o.o}}

KURSY LIVE
{{l.linia}} {{l.czas| sec2vhhmm}} za {{l.zaGodz}} g. {{l.zaMin}} min. odj. teraz odj. {{l.zaGodz * -1}} g. {{l.zaMin * -1}} m. temu {{l.przystanek}}{{l.kierunek}}